Close

Sklepy internetowe

W pełni dopasowujemy design i funkcjonalności pod każdego klienta. Różne branże to różne wymagania. Sklepy są w pełni responsywne, klienci mogą robić zakupy jak im wygodnie – komputer, tablet czy telefon. Na każdym urządzeniu wyświetlają się poprawnie.

Platformy

Doradzamy jaka platforma będzie najlepsza dla Twojego biznesu. Wykonujemy sklepy w oparciu o sprawdzone rozwiązania – Woocommerce, Shoper, Presta. 80% sklepów internetowych w Polsce jest wykonanych w wymienionych trzech platformach. Posiadasz już sklep i potrzebujesz wprowadzić zmiany, lub chcesz zmigrować swój obecny sklep na inną plaformę ? Nie czekaj, skontakuj się z nami!

Integracje

Każdy sklep posiada listę niezbędnych integracji. Płatności online pozwolą klientom na opłacenie zamówienia podczas składania zamówienia. Integracja z kurierami bądź Pocztą Polską pozwoli Tobie na automatyczne zamówienie kuriera i wydruk listów przewozowych. Integracje z programami księgowymi umożliwjają przenoszenie stanów i cen. Twój sklep będzie miał wszystko, aby skutecznie sprzedawać online.

Marketing

Pomożemy pozyskać klientów dla Twojego sklepu. Oferujemy kampanie Adwords i pozycjonowanie sklepów. Zadbamy o umieszczenie słów kluczowych w Twoim sklepie, tak aby łatwo go znaleźć w internecie. Zrobimy wszystko, żeby sklep osiągał jak największe obroty. Dodatkowe integracje z mediami społecznościowymi ( Facebook. Instagram, Twitter itp.) pozwolą na nieustający przypływ nowych klientów.

Obsługa i prowadzenie

Nieważne czy rozpoczynasz, czy prowadzisz już sklep. Pomożemy w jego prowadzeniu i utrzymaniu. Wystawianie produktów, zmiany banerów, obróbka zdjęć, zmiany opisów itp. Wiemy, że w e-commerce pracy jest dużo, więc Ty zajmij się sprzedażą, a resztę powierz nam. Na tym się znamy!

Kontakt

Tel.: 796 665 432

kontakt@ambasadainternetu.pl